Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-01-04 22:19:37

Naruto

kage

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 24
Punktów :   

walki treningowe

Tu nowicjusz i profesjonaliści mogą walczyć ze sobą aby sprawdzić kto jest lepszy ale też po to  aby się podszkolić .

walczyć morze każdy walka morze być o coś np. kto wygra dostanie 4000 złota oczywiście stawa przegrany wszystko trzeba pisać co robisz po każdym jutsu pisz swoją  chakre.
                       
                                             przykład walki sai vs sakura



zaczyna   sakura -Wyciągam kunai i biegnę w twoją stronę wyskakuje kilka metrów nad ziemie i robię bunshin (cieniste klony) robię ich 3 - 600 chakry jeden 1 klon trzyma ci rękę 2 też 3 trzyma nogi trzymam ci ręce więc nie możesz robić jutsu a ja wbijam ci przebijam tętnice więc umierasz 
chakra 4400 
Hp5000

kolej saia  -kiedy ty biegłaś zrobiłem kawarimi (podmiana jutsu) twoje klony zaatakowały kawałek drewna
a ja byłem za wami i rzuciłem kunai we wszystkie ciebie i klony znikły a ty dostałaś w nogę
chakra 4900
Hp 5000
a twoje 4700

sakura wyciąga katanę i zaczyna gonić kaja.


kaj- wrzeszczę i uciekam  ha ha

sakura - mam szybkość 4 a ty 2 więc cie doganiam i pod skosem odcinam dolną część nogi przewracasz się i wbijam ci katanę w serce


koniec sędzia ogłasza że wygrała sakura to była szybka walka czasem takie będą

UWAGA !!!
nie popełniajcie takich błędów np.

....... rzucił katanę podał mu rękę i poszli razem w stronę wioski jeśli ktoś to przeczyta i zobaczy że on nie napisał ,że bierze katanę więc może napisać takie coś

wchodzę na tom polane i zabieram zostawioną katanę.

poprzedni właściciel morze myśleć że wciąż ma katanę więc taki ktoś co ją zwinął zgłasza to kage kage sprawdza czy takie coś było naprawdę i informuje poprzedniego właściciela katany że musi wykreślić katanę z sygnatury.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.odrodzeni.pun.pl www.pedagogikabrzesko.pun.pl www.masterchief.pun.pl www.helicobacterpylori.pun.pl www.medi.pun.pl